Wooden Villa

Tashme AgriTourism Huqi me ndertimin e shtate shtepizave te mrekullueshme buze liqenit ju ofron dhe akomodimin. Neqoftese keni enderruar te kaloni nje nate te qete larg zhurmes dhe monotonise se perditshme, atehere jeni ne vendin e duhur. Keto shtepiza buze liqenit do ju mundesojne te kaloni nje nate te paharrushme, si dhe nje mengjes te qete e te shijshem me produktet e fshatit.

Rezervo Tani

Green Park View Villa

Nga Agriturism “HUQI”, ofrohen dhe Shtepi Druri per akomodim ne raste eventesh, sikunder edhe per cdo dite tjeter te vitit, nepermjet telefonatave, njoftimeve ne rrjetet sociale dhe booking.

Rezervo Tani

Lake View Villa

Tashme AgriTourism Huqi me ndertimin e shtate shtepizave te mrekullueshme buze liqenit ju ofron dhe akomodimin. Neqoftese keni enderruar te kaloni nje nate te qete larg zhurmes dhe monotonise se perditshme, atehere jeni ne vendin e duhur. Keto shtepiza buze liqenit do ju mundesojne te kaloni nje nate te paharrushme, si dhe nje mengjes te qete e te shijshem me produktet e fshatit. AgriTourism Huqi mirepret te huajt dhe kedo qe kane deshire te shijojne Shqiperine ne mynyren e tyre, duke kerkuar akomodim ne formen e kampingut te rulotave ose cadrave. Natyra qe rrethon kompleksin eshte nje nga arsyet se perse te gjithe duhet te vijne per te bujtur ne keto ambjente, me ajer te paster e plot bukuri.

Rezervo Tani

Wooden Villa Lake View

Nga Agriturism “HUQI”, ofrohen dhe Shtepi Druri per akomodim ne raste eventesh, sikunder edhe per cdo dite tjeter te vitit, nepermjet telefonatave, njoftimeve ne rrjetet sociale dhe booking. Shtepite prej druri, me nje arkitekture sfiduese dhe teper joshese, te ndertuara neper taraca, ndermjet pemeve te ndyshme frutore, barit e trendafilave shumengjyreshe, dhe te arreduara thjeshte e me te gjitha paisjet e nevojshme, ofrojne parajsen qe gjithkush e enderron pas nje dite stresuese e te lodhshme.

Rezervo Tani